Andreas Moritz|Oczyszczanie jelit » HYDRO-KOLONOTERAPIA w domowym zaciszu.

Deska Colema

Cena:820.00pln
Netto:666.67pln(Vat 23%)
produkt na zamówinie
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:1
 • Udostępnij na:
 • facebook.com
Cechy
Opakowanie50x27x115 cm
Waga7,5 kg
Postaćtworzywo sztuczne
ProducentColema Boards ®
Kraj pochodzeniaUSA
ImporterTajemnice Zdrowia
Komentarz: jest to oryginalny produkt dostępny na zamówienie. Koszty: 279$ + dostawa 137$ + cło + VAT. Do zapłaty: 1.598 PLN. Istnieje także zamiennik w cenie 820 PLN. Zainteresowani zakupem mogą się skontaktować z naszym sklepem.

 

Zobacz jak to działa !
 
 
 
 
Opis
Zestaw do samodzielnego oczyszczania jelita grubego we własnym domu (w łazience). Deska Colema jest urządzeniem do oczyszczania, a do jej użytkowania nie jest  wymagana recepta ani  specjalne szkolenie. Jest to najbezpieczniejsza a  zarazem najmniej kosztowna metoda dokładnego oczyszczenia i utrzymania w czystości ważnych narządów wewnętrznych,  uwolniajaca je od złogów,  starego śluzu, bakterii i toksyn, które z czasem kumulują się u każdej osoby. Hydrokolonoterapia jest panaceum na powyższe uciążliwości.
 
 • Wymiary: 47.3cm x 111.8cm 
 • Waga: 6.35kg   
 
Cechy: 
 
Zestaw Deluxe jest wykonany z tworzywa odpornego na uderzenia i nie łamiącego się pod wpływem upuszczenia
Konstrukcja wykonana jest z jednego kawałka (nie składa się jej z części)
Szerokość jest optymalnie dobrana i zapewnia komfort podczas zabiegu
Przystosowana do osób o wadze ciała do 115kg
Zestaw  Deluxe Colema Board składa się następujących komponentów (jak na zdjęciu):
 • Komponent główny (deska)
 • Komfortowa poduszka
 • Kompletny system przewodów gumowych 
 • Płyta CD z 15 min. filmem DVD
 
**Wiaderko nie wchodzi w skład zestawu.**  
 
Zalety: 
 • Możliwość korzystania przez wielu domowników
 • Wymiary pasują do większości łazienek.
 • Szybkie i łatwe mycie po użyciu
 • Bezpieczny i pewny spływ grawitacyjny prosto do muszli
 
Jaka jest różnica pomiędzy hydro-kolonoterapią a deską Colema?
 
Hydrokolonoterapia
 
Hydrokolonoterapia, czyli profesjonalny zabieg przy użyciu urządzenia, które wpompowuje wodę do Twoich wnętrzności, przeprowadzany przez kwalifikowanego terapeutę w specjalnie przystosowanym gabinecie. Gruba rurka (przeważnie o średnicy 2,5cm) jest wprowadzona do odbytnicy. Ta rurka ma dwie części: jedna pozwala wodzie dostać się do jelita i druga, przez którą wypływają na zewnątrz fekalia i ciecz, odprowadzane do kanalizacji. Czasami możesz obserwować przez odcinek przeźroczystego przewodu, jak stałe cząstki wydostają się na zewnątrz. Terapeuci kontrolują przepływ wody, ciśnienie i czas trwania zabiegu. Wykonuję oni również masaż okolic brzucha, aby polepszyć efekt wypłukiwania toksyn. Profesjonalny zabieg hydro-kolonoterapii może być bardzo skuteczny w oczyszczenie całego jelita. Niektórzy pacjenci czują się niekomfortowo w towarzystwie innych osób w trakcie oczyszczania. Zabiegi są dość kosztowne. Każdy zabieg może kosztować 180-400 PLN (zależnie od miasta i wybranego gabinetu). Wielu terapeutów od hydrokolonoterapii zaleca swoim klientom wykonanie serii kilku takich zabiegów.
 
Deska COLEMA
 
Została zaprojektowana z myślą o jej stosowaniu w zaciszu własnego domu (łazienki). Jeden koniec deski leży na krześle, a drugi na muszli klozetowej. Nieco wyżej ponad deską umieszcza się wiaderko o pojemności 22-25 litrów wody. Do wiaderka wkłada się zestaw gumowych przewodów i rozwija je w kierunku deski. W czasie oczyszczanie leżysz na desce na plecach ze zgiętymi kolanami. Pupa jest dociągnięta do wystającego zaokrąglenia w desce. Wąską nasadkę (średnicy ołówka) na przewodzie gumowym, po nasmarowaniu wprowadzasz do odbytnicy  na głębokość 5-8cm. Zauważ, że nasadki nie trzeba usuwać z odbytnicy, aby pozwolić na swobodne wypływanie zanieczyszczeń. Leżąc na desce można swobodnie wypuszczać zawartość jelitową i jednocześnie wypuszczać mocz (jeśli zachodzi taka potrzeba). Wypływ fekaliów i cieczy z jelita następuje wokół końcówki włożonej do odbytu. Sam(a) kontrolujesz napływ wody z wiaderka przez przyciśnięcie zaworu odcinającego. Zobacz poniżej krótki film Jak to działa? Przeciętnie jelito grube może pomieścić ok. 2 litrów wody. Metoda deski Colema pozwala na samodzielne masowanie brzucha, jako że Twoje ręce są wolne, podczas gdy woda oczyszcza jelita. Gdy zechcesz wypuścić zawartość, po prostu rozluźnij się, a całość cieczy z fekaliami i zanieczyszczeniami wydostanie się wokół wprowadzonej nasadki i popłynie dalej do  muszli. Kontynuuj czynności od czasu, gdy wiadro zostanie opróżnione z wody. Deska Colema może być wykorzystywana przez wielu domowników.
 

 

Produkty powiązane pod względem zastosowania, działania lub tematu:

nerkowe1.jpg
Zioła Nerkowe
Cena:38.00pln
  
 

Komentarze od Klientów

 • janina sendra
  2017-09-06 02:22
   

  Miałam kiedys taka /ok 15-lat temu / deske zdawala egzamin naprawde warto ja miec w domu .POLECAM Ja rowniez chce ja zamowic .!!! Pozdrawiam

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna

Oceń produkt i dodaj swój komentarz