|Andreas Moritz|Książki

Rak nie jest chorobą

Stara cena:34.00pln
Cena:29.00pln
Netto:27.62pln(Vat 5%)
Produkt chwilowo niedostępny !
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
TematykaUzdrawianie z raka i zapobieganie
Ilość stron245
Data wydania2011 r.
WydawnictwoAriya

Światowy bestseller!     Przetłumaczony na 22 języki!    Sprzedano ponad 1.000 000 egzemplarzy!

Ogromna wiedza zebrana w jednym miejscu. Cenna książka nie tylko dla pacjentów nowotworowych, ale dla wszystkich dbających o zdrowie.
                                                                   lek. med. Jacek Giovanoli-Jakubczak


Andreas Moritz z całą mocą konsekwentnego intelektualisty oraz bystrego obserwatora i praktyka pokazuje nam, że choroba nie pojawia się po to, aby nas zdołować i abyśmy cierpieli, ani tym bardziej – aby nas unicestwić. Choroba pojawia się, aby nas chronić i kierować nami, gdy zagrożone jest zdrowie i życie. Studiujcie to unikatowe dzieło – bo tu jest zawarta cała filozoficzna, humanistyczna i medyczna wiedza starożytnych mędrców przełożona na prosty i komunikatywny język.
Kazimierz Kłodawski – politolog, socjolog, specjalista z zakresu żywienia człowieka, ekolog, myśliciel, przyrodnik

 

W książce “Rak nie jest chorobą” autor bestsellerów i międzynarodowej sławy ekspert w dziedzinie zdrowia, Andreas Moritz, udowadnia, że rak to nie choroba sama w sobie lecz wbudowany mechanizm przetrwania. W taki właśnie sposób nasze ciało podejmuje ostateczne wysiłki uporania się z zagrażającymi życiu problemami. Książka ta przedstawia  zupełnie nowe i radykalnie odmienne rozumienie raka, w świetle którego dotychczasowe poglądy na temat tej dolegliwości tracą aktualność. Książka odpowiada na następujące pytania:

  • dlaczego standardowe metody leczenia raka okazują się często śmiertelne w skutkach?
  • co tak naprawdę powoduje raka?
  • jak można usunąć przeszkody, które uniemożliwiają Twojemu ciału samo-uzdrowienie?


Książka ta otwiera drzwi tym, którzy pragną zamienić swoje poczucie bycia ofiarą w poczucie siły i panowania nad własnym losem, a chorobę zmienić  w zdrowie. Niezależnie od tego, czy uważasz, że stoisz na krawędzi śmierci czy może cieszysz się pełnią życia, lektura „Rak nie jest chorobą” wzbogaci Twój świat.

 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz