Nota prawna

 

Ze względów prawnych prosimy o zapoznanie się z poniższa treścią !

Wszelkie informacje oraz produkty , które można zamówić poprzez tę stronę internetową nie zamierzają stawiać diagnozy, leczyć ani zapobiegać żadnym chorobom. Zawarte tu informacje w żadnym razie nie są przeznaczone do zastąpienia ani wyeliminowania porady, konsultacji czy opieki  lekarza lub innego profesjonalisty medycznego.

Zamiarem tych informacji nie jest zalecanie terapii ani dawanie recept. Doradzamy, aby każdy zainteresowany tymi informacjami lub zamówieniem produktów, skonsultował się najpierw ze swoim lekarzem prowadzącym lub innym uprawnionym profesjonalistą służby zdrowia przed rozpoczęciem jakichkolwiek programów z udziałem suplementów diety lub procedur oczyszczania własnego organizmu.

Właściciel i administrator  serwisu Tajemnice Zdrowia nie są lekarzami medycyny i nic, co zamieścili na tej stronie internetowej nie może uchodzić za poradę medyczną. Użytkownik sam ponosi wszelkie ryzyko związane z zastosowaniem treści tej strony internetowej oraz zamówionych tutaj produktów.

W przypadku, gdy Pan/Pani cierpi na jakąś chorobę, prosimy najpierw skonsultować się z uprawnionym profesjonalistą służby zdrowia.

Głównym celem serwisu Tajemnice Zdrowia jest promowanie podejścia holistycznego oraz dostarczenie najwyższej jakości suplementów diety i innych nowoczesnych produktów o potwierdzonej skuteczności działania.

 

                                                                 Dziękujemy za odwiedziny w naszym serwisie !