Jakość / Asortyment

Zioła

Importujemy ekstrakty ziołowe bezpośrednio od producentów z Kanady i USA. Zioła sypkie, czyli produkty o nazwie Zioła Indian Ojibwa, Zioła Nerkowe, Zioła Wątrobowe – sporządzane są w Polsce z ekologicznych surowców z dodatkiem kilku ważnych ziół importowanych z Brazylii i Kanady, które nie rosną w naszym kraju. Nadzorujemy cały  proces produkcji, aby zagwarantować, że mieszanki ziołowe są wykonane zgodnie z recepturą przekazaną nam przez Andreasa Moritza.


Minerały jonowe w postaci płynnej

Pochodzą od producentów z USA i z Czech. Znacząco różnią się one od większości preparatów mineralnych dostępnych na polskim rynku suplementów diety. Ich forma występowania, czyli jony, sprawiają, że stopień przyswajalności mieści się w granicach ~98%. Cena, choć nie jest niska – zdecydowanie warta jest zapłacenia za tak wysoką skuteczność produktu.  


Deski do lewatywy Colema ®

Wszystkim zainteresowanym zamówieniem tego produktu oferujemy możliwość bezpiecznego importu oryginalnego produktu bezpośrednio od producenta z Kalifornii. Polski Urząd Celny nakłada na produkt cło 2% i podatek VAT 23%. Termin realizacji zamówienia wynosi ok. 7-14 dni.

Jako alternatywę cenową oferujemy porównywalne jakościowo rozwiązanie – zamiennik polskiej produkcji w cenie zakupu 780 PLN.


Szczoteczki Soladey

Na zakup japońskich szczoteczek jonowych wprowadziliśmy system rabatowy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób chcących nabyć te produkty do dalszej odsprzedaży.


Muzyka

Wyselekcjonowaliśmy wyjątkową muzykę, która jest używana do (samo-) uzdrawiania ciała i umysłu w takich dziedzinach, jak refleksoterapia, muzykoterapia, shiatsu. Odrębną kategorię stanowią płyty CD pomagające w zasypianiu – polecane osobom, które cierpią na bezsenność lub dla tych, którzy po prostu chcą szybko zapaść w głęboki sen i dobrze się wyspać.


Suplementy diety

Importujemy je głównie z USA i  Kanady. Są to produkty, których działanie zostało opisane w książkach Andreasa Moritza. Stopniowo będziemy zwiększać asortyment o nowe marki lub opakowania zawierające różną ilość produktu i zróżnicowanych cenowo.


Książki

Oferujemy książki kilku wydawnictw, które opublikowały w języku polskim publikacje Andreasa Moritza. Druga grupę stanowią książki innych autorów z dziedziny alternatywnych metod leczenia, które ujawniają wiele nieznanych receptur na zdrowie i poprawę jakości życia.


Świece z wosku pszczelego

Pozyskujemy produkty z wosku pszczelego z kilku gospodarstw pasiecznych z Małopolski, co do których mamy pewność, iż  zostały wykonane w 100% z wosku pszczelego i nie zawierają sztucznych domieszek.