Woda odzyskuje strukturę dzięki specjalnie zaprojektowanym naczyniom

TC Nature’s Designe jest firmą założoną przez Thomasa Chochole, muzyka i wynalazcę pochodzącego z     Naczynia TC Nature Designaustriackiego miasteczka Waldviertel. Po latach intensywnych prac badawczych nad "wpływem tonów muzycznych na formy geometryczne" stworzył on na przestrzeni siedmiu lat zupełnie nowe wzornictwo. Z zapisu dźwięku zaprojektował formę, która  wspiera i zasila siły życiowe. Thomas Chochola w manufakturze szkła w Waldviertel wyprodukował pierwsze naczynia szklane, przy produkcji których ciąg tonów muzycznych przeobraża się w szklaną formę.

Thomas Chochola opracowuje swoje wzornictwo przy pomocy fortepianu, a powstałe z tego ścieżki dźwiękowe przelicza na wymiary LxBxH mm. Zgodnie z wiedzą pozostawioną przez dawnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę wielkich piramid w Egipcie i katedr w Europie,  istnieją potężne kształty form, które wzmacniają i stabilizują siły życia biologicznego w ich otoczeniu. Wpływ tych form i kreślenie linii w otoczeniu jest znane od wieków. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty TC koncentrują się na naturalnym, podniesieniu biologicznej wartości wody pitnej poprzez specjalnie ukształtowane formy współgrające z wodą.

Naczynia TC Nature’s Designe cieszą się uznaniem w wielu krajach świata. Coraz  więcej osób wykorzystuje re-witalizację wody i innych płynów spożywczych dla poprawy swojego zdrowia i dla dobrego samopoczucia.  Zobacz ofertę naczyń, tutaj >>

 

 

  • Udostępnij na:
  • facebook.com