|Książki

Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie

Cena:35.00pln
Netto:33.33pln(Vat 5%)
masz pytania?
  • Udostępnij na:
  • facebook.com
Cechy
TematykaSamo-uzdrawianie
Ilość stron340
Data wydania2019 - uaktualnione !
WydawnictwoDr. Rath Education Services B.V.
DystrybutorTajemnice Zdrowia

Wydanie II uaktualnione - 2019

Dr med. Matthias Rath, znany na arenie międzynarodowej naukowiec i lekarz, dokonał przełomu w badaniach komórkowych nad witaminami i pierwiastkami śladowymi. Przełom ten pozwala uratować miliony istnień ludzkich i pokonać największego, współczesnego wroga - śmierć z powodu chorób serca. 

Zwierzęta chorują na bardzo wiele znanych także ludziom chorób, jednak są schorzenia spowodowane inną budową narządów i organów, co zmniejsza lub wręcz uniemożliwia wystąpienie danej choroby u zwierząt. Przykładem takim może być układ krążenia. Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie ?  Odpowiedź znajdziemy właśnie w budowie układu krążenia. U ludzi budowa ścianek naczyń krwionośnych jest niestabilna, a to, jak dowodzą badania, jest główną przyczyną chorób sercowo-naczyniowych. Nie jest za to odpowiedzialny, jak dotychczas uważano, wysoki poziom złego cholesterolu.

Niniejsza książka dokumentuje pionierskie odkrycia medyczne, eliminujące zawały serca, udary mózgu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, arytmię oraz inne choroby cywilizacyjne. 

Dwukrotny laureat nagrody Nobla - dr Linus Pauling, krótko przed swoją śmiercią w roku 1994 zwrócił się do dra Ratha ze słowami: "Twoje odkrycia są tak ważne, bo dotyczą milionów ludzi i zagrażają wielu gałęziom przemysłu. Pewnego dnia mogą wybuchnąć wojny, których jedynym celem będzie zahamowanie dostępu do rozpowszechniania twoich przełomowych odkryć. Wówczas nadejdzie czas próby, kiedy będziesz musiał stawić opór!"  Ten czas z pewnością nadszedł teraz, wraz z wybuchem wojny w Iraku. Poprzez międzynarodową kampanię informacyjną, prowadzoną w dzienniku New York Times i w innych gazetach, dr Rath zwraca uwagę na to, że największe korzyści z tej wojny i kolejnych międzynarodowych kryzysów osiągają grupy interesu stojące za wielkimi koncernami farmaceutycznymi i petrochemicznymi. Jako człowiek, naukowiec i lekarz dr Matthias Rath przeciwstawia się temu pozornie niezwyciężonemu kartelowi gospodarczo-politycznemu.

Książka ta jest autentycznym raportem o jednym z największych przełomów w medycynie.
Książka Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie,  napisana została przez naukowca i lekarza, który od początku tworzył ten przełom w medycynie. Dwa ostatnie rozdziały opisują rozstrzygające odkrycia, czyli całkowicie nowe rozumienie powodów chorób serca oraz wsparcie, jakiego udzielił tym badaniom dwukrotny laureat Nagrody Nobla Linus Pauling. Możesz w niej także przeczytać o tym, jak odkrycia naukowe, opisane w tej książce, rozpętały jedną z największych batalii w historii Stanów Zjednoczonych - „Batalię o wolność witaminową 1992 - 1994". Książka dokumentuje historyczne zwycięstwo milionów Amerykanów nad FDA (Urząd ds. Żywienia i Lekarstw) i nad przemysłem farmaceutycznym. Jeden z ustępów w Ustawie o Dodatkowych Substancjach Odżywczych, Zdrowiu i Edukacji (Dietary Supple-ment Health and Education Act - DSHEA) z sierpnia 1994 roku zezwalał w końcu na swobodne rozpowszechnianie informacji o związku zdrowia z witaminami i umożliwił swobodny dostęp do naturalnych substancji odżywczych.

"Koniec epidemii choroby sercowo-naczyniowej jest nie tylko logiczną interwencją Natury, ale jest także odpowiedzią wielu ludzi na mój apel o prawo do zdrowia. Reakcją na wiadomość, że zawały serca i udary mózgu są skutkiem chronicznego niedoboru pewnych witamin, było zorganizowanie się firm farmaceutycznych w jeden międzynarodowy kartel, chroniący bez skrupułów swój rynek. Strategicznym jego założeniem było wyeliminowanie konkurencji w postaci naturalnych i skutecznych metod leczenia, a nadrzędnym celem było niedopuszczenie do rozpowszechnienia informacji na temat roli witamin i innych powszechnie dostępnychch naturalnych substancji. Moja książka ukaże Ci fakty bezkompromisowej walki koncernów farmaceutycznych o zachowanie swojego biznesu, którego obroty zależą od eskalacji chorób. Roczne obroty rynku leków na  receptę, stosowanych przy chorobach układu krążenia, w samych Stanach Zjednoczonych przekraczają 100 miliardów dolarów. Leki te, włączając beta-blokery, inhibitory ACE, blokery wapnia, leki obniżające poziom cholesterolu i wiele innych - zaledwie likwidują objawy, nie sięgając do podstawowej, komórkowej przyczyny choroby. Nie jest to żadną niespodzianką ani zbiegiem okoliczności. Wynika to z faktu, że przemysł farmaceutyczny składa się ze spółek giełdowych; jego rynek zbytu zależy od Twoich chorób w Twoim ciele, a jego przyszłość uzależniona jest od dalszego istnienia chorób. Zapobieganie, leczenie przyczyn, a nade wszystko eliminacja chorób zagrażają potężnym interesom finansowym, kryjącym się pod maską przemysłu farmaceutycznego. Odkrycie, że pewne składniki odżywcze mogą zapobiegać chorobom serca i leczyć je na poziomie komórkowym stwarza fundamentalne zagrożenie dla samej istoty całego farmaceutycznego przemysłu. Nie mogąc zaprzeczyć potwierdzonej przez naukę prawdzie moich odkryć oraz temu, że zwierzęta nie mają zawałów serca, ponieważ wytwarzają własną witaminę C, lobbyści przemysłu farmaceutycznego przedsięwzięli zakrojone na ogólnoświatową skalę działania, mające na celu zablokowanie rozprzestrzeniania się tych informacji oraz wywieranie nacisku na narodowe i międzynarodowe ciała legislacyjne, włączając w to Komisję Organizacji Narodów Zjednoczonych „Codex Alimentarius" (Komisja Standardów Żywieniowych). Nieetycznym lecz priorytetowym celem lobby farmaceutycznego jest zakazanie wszelkich ustaleń na temat związku zdrowia z naturalnymi, nie podlegającymi patentom,  sposobami terapii we wszystkich krajach członkowskich ONZ, czyli na całym świecie".  - Dr. Matthias Rath

                                                                                                    ~Fundacja Zdrowia Dr. Ratha

 

Komentarze od Klientów

Oceń produkt i dodaj swój komentarz