Andreas Moritz|Minerały

Minerały Śladowe
Minerały Śladowe

ConcenTrace Minerals

Cena:105.00pln
Netto:97.22pln(Vat 8%)
masz pytania?
 
Ocena:5.00, Głosy:4
 • Udostępnij na:
 • facebook.com
Cechy
Opakowanie237 ml
Rodzajsuplement diety
Postaćkrople
ProducentTrace Minerals / USA
Najlepsze przed05 / 2027
ImporterTajemnice Zdrowia

 


Minerały jonowe w postaci płynnej

 

Pojemność: 237ml w kroplach (ilość wystarczająca dla jednej osoby na 3 miesiące)

• Bardzo skuteczne • Doskonale przyswajalne • 100% naturalne • Równoważą pH • Jonowe

ConcenTrace® Minerały Śladowe w kroplach są całkowicie naturalnym koncentratem mineralnym sporządzonym przy użyciu niepowtarzalnej metody ConcenFlo™, usuwającej 99% zawartości sodu. Krople zawierają ponad 72 minerały występujące naturalnej postaci jonowej w Wielkim Słonym Jeziorze w Utah. W idealnym przypadku człowiek pozyskuje minerały z pożywienia. Jednakże, nawet utrzymywanie zrównoważonej diety obfitującej w surowe warzywa i owoce okazuje się niewystarczające, gdyż naukowcy udowodnili, że gleby są systematycznie wyjaławiane z minerałów. A zatem, jeśli minerałów brakuje w glebie, brakuje ich także w naszym pożywieniu. Oto podwód, dla którego używamy kropli ConcenTrace®. Codzienna porcja ConcenTrace® zapewnia, że otrzymujesz pełne spectrum minerałów w formie bardzo dobrze przyswajalnych jonów.
 

Krople zawierają, oprócz ww. następujące pierwiastki w różnych ilościach śladowych*  : antymon, bor, beryl, bizmut, bor, brom, kadm, wapń, cer, cez, chlorek, chrom, kobalt, miedź, dysproz, erb, europ, gadolin, galu, germanu, złoto, hafnu, holmium, indu, jod, iryd, żelazo, lantan, ołów, lit, lutet, magnez, mangan, molibden, neodym, nikiel, niob, osm, pallad, fosfor, platyna, potas, prazeodym, ren, rod, rubid, ruten, samar, skand, selen, krzem, srebro, sód, stront, siarka, tantal, tellur, terb, tal, tor, tul, cyna, tytan, wolfram, wanad, iterb, itr, cynk, cyrkon...oraz  inne naturalnie występujące minerały śladowe.

Zalecane stosowanie: Zacznij swoją kurację mineralną od 10 kropli przez pierwsze 3 dni. Każdego następnego dnia zwiększaj ilość o 10 kropli aż dojdziesz do ilości 40 kropli. Przyjmuj tę ilość 1 raz lub 2 razy dziennie. Można wymieszać w szklance z jakimkolwiek płynem wodą lub sokiem.

Re-mineralizacja wody pitnej: Aby poprawić jakośćwody po filtrze z odwróconej osmozy, wody destylowanej i wody oczyszczonej, dodaj 2-4 krople na szklankę. Efekt będzie porównywalny z otrzymaniem kosztownej wody mineralnej.

Uwagi i ostrzeżenia
• Mogą pojawić się drobne oznaki krystalizacji, jednakże nie wpływa to na jakość i działanie produktu.
• Produkt nadaje się do stosowania dla osób będących na diecie o niskiej zawartości sodu dla wegetarian i wegan.
• Nie zawiera żadnych znanych alergenów.
• Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
• Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
• Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

* Obecność pierwiastków śladowych, występujacych w formie natulalnej (nie dodawanych chemiczne) oznacza, że ich udział w mg/100ml gotowego produktu mieści się w przedziale < 0,6 – 0,005 ppm .

Produkty powiązane pod względem zastosowania, działania lub tematu:

Czystek_okladka.jpg
Czystek / Książka
Cena:28.00»25.00pln
ponadczasowe_1_bigger.jpg
Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania / tom 1
Cena:53.00»47.00pln
cover_2.jpg
Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania / tom 2
Cena:53.00»47.00pln
Produkt 2_Sol znad Mozra Martwego 1.jpg
Sól z Morza Martwego 0,5 kg
Cena:8.50pln
  
 

Komentarze od Klientów

 • Janusz K. - Bydgoszcz
  2013-05-28 22:06
   

  Dotychczas kupowałem tę markę przez jedną aptekę on-line w Nowym Jorku, fajnie że są już dostępne w Polsce. Wcześniej stosowałem minerały stałe i rozpuszczalne w tabletkach, ale tego się nie da porównać. Są super!!! Nie wiem czy stopień przyswajalności jest aż tak wysoki jak podajecie (u każdego może być trochę inny), ale na pewno jest on dużo większy w porównaniu z tabletkowymi i proszkowymi minerałami. Cenowo też całkiem nieźle, bo miesięczny zapas wychodzi po 23 zł,-

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Wanda G. - Tychy
  2013-06-06 00:13
   

  Kupiłam na próbę i widzę, że to bardzo fajny produkt. Chociaż nic mi nie dolega (40 lat), generalnie czuję, że mam znacznie większą siłę mięśni po tych minerałach. Natomiast moja mama, która cierpi na bóle stawów kolanowych i ma początki osteoporozy, zaledwie po tygodniu zażywania, jest po prostu zachwycona, ale nie będę się rozpisywać co i jak, niech każdy tego doświadczy osobiście.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Urszula P.
  2014-03-31 09:50
   

  Moi rodzice kupują te minerały od dłuższego czasu i są one polecane przez osoby które na prawdę się na tym znają mówią że to najlepsze dostępne na naszym tynku minerały i to w niezłej cenie. Poza tym ekspresowa dostawa.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna
 • Krzysztof J.-Wrocław
  2015-02-12 09:22
   

  Magnez, magnez, magnez, czyli pierwiastek życia.... Chlorek magnezu ma bardzo wysoką przyswajalność. W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje jego uzupełnienia.

  Uwaga: serwis Tajemnice Zdrowia nie sugeruje żadnych leczniczych właściwości na podstawie tego komentarza. Nota prawna

Oceń produkt i dodaj swój komentarz

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: